Fiyat Kasetlikleri ve Kaset Tutucular

//Fiyat Kasetlikleri ve Kaset Tutucular

Fiyat Kasetlikleri ve Kaset Tutucular

RAKAMLI KASETLİK NEDEN TERCİH EDİLİR

Genel olarak şarküteri ve kasap tezgahlarında kullanılan rakamlı kasetlikler, elle değiştirmeye olanak sağlayan sıfırdan dokuza kadar rakamlar ve canlı görünüm ile kullanım kolaylığı sağlar.Renkli seçenekleri ile sizde konseptinize uygun rakamlı kasetlik siparişi vererek mağazanıza güzellik katabilirsiniz.

FİYAT KASETLERİNİZE YARDIMCI TAMAMLAYICI ÜRÜNLER

Fiyat kasetlerinin arkasında bulunan geçme yerlerine sizlerin ihtiyacınıza göre asma kancası, mandal kaset tutucu, saplama kaset tutucu gibi yardımcı aparatları seçerek kullanımınızı kolaylaştırabilir ve kasetliğinizi istediğiniz şekilde ve modelde kullanabilirsiniz.

ARTAN FİYATLARA ETİKET ATMAYA SON

Fiyat kasetlikleri içerisinde rakamlar el ile değiştirmeye imkan sağladığından, satışı yapılan ürünün fiyatındaki değişim sizleri yormayacak ve rakamı el ile değiştirip istediğiniz fiyatı kolaylıkla yansıtabileceksiniz.

FİYAT KASETLİĞİ ÇEŞİTLERİ

Rakamlı Kasetlik 125*80
Rakamlı Kasetlik 75*60
Rakamlı Kasetlik 75*55
Rakamsız Fiyat Kaseti 85*60
Kasap İsimlikleri
Kaset Asma Kancası
Büyük Mandal Kaset Tutucu
Büyük Mandal Çubuklu Kaset Tutucu
Küçük Mandal Kaset Tutucu
Küçük Mandal Çubuklu Kaset Tutucu
Saplama Kaset Tutucu
Boru Kaset Tutucu
Destekli Kaset Tutucu
Ördek Ayak Kaset Tutucu

 

 

MÜŞTERİLERİNİZİN GÖREBİLECEĞİ AÇIDA FİYAT SERGİLEYİN

Fiyat kasetliklerine geçen mandal kaset tutucu, saplama kaset tutucu gibi tamamlayıcı ürünler üzerinde bulunan hareketli mafsal sayesinde kasetinizi 360° derece döndürebilir, eğebilir ve bükebilirsiniz. Müşterilerinizin göreceği açıya ayarlayıp kullanabilirsiniz.

By | 2023-06-15T09:25:33+03:00 Ocak 8th, 2023|Categories: BLOG|Tags: , , , , , , , , |Fiyat Kasetlikleri ve Kaset Tutucular için yorumlar kapalı

About the Author: